Kancelaria Adwokacka TOGA

10-106OlsztynWyzwolenia 32/2Warmińsko-mazurskie895236116

-

Prawo / Usługi prawnicze

Kancelaria Adwokacka TOGA

10-106 Olsztyn, Wyzwolenia 32/2

89 523... 61 16więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

Kancelaria Adwokacka TOGA oferuje obsługę prawną firm oraz klientów indywidulanych.

Podmiotom gospodarczym proponujemy kompleksowe usługi związane z prowadzoną działalnością, zarówno w formie stałej obsługi prawnej jak i zleceń indywidualnych.  Przedsiębiorców reprezentujemy przed urzędami oraz sądami w sprawach cywilnych, gospodarczych i pracowniczych, opiniujemy i przygotowujemy umowy, na życzenie uczestniczymy w negocjacjach z kontrahentami. Do zakresu naszych działań należy także  windykacja należności, ich zabezpieczenie i egzekucja, załatwianie spraw związanych z uznawaniem oraz egzekucją orzeczeń sądów zagranicznych. Chronimy naszych klientów przed czynami nieuczciwej konkurencji a także dochodzimy odszkodowań z nimi związanych. Reprezentujemy przedsiębiorców w sprawach odwołań od decyzji Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Oferujemy obsługę prawną związaną z obrotem nieruchomościami. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach upadłościowych, układowych i naprawczych oraz w negocjacjach z wierzycielami lub dłużnikami.  

Prowadzimy spory sądowe klientów indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, spadkowego i rodzinnego. Reprezentujemy strony w sprawach o rozwód i separację, a także m.in. dotyczących władzy rodzicielskiej, kontaktów i alimentów, także z udziałem osób przebywających poza granicami kraju. Prowadzimy sprawy o podział majątku wspólnego a także spory wynikające z rozliczenia majątku konkubentów. Uczestniczymy w negocjacjach pozasądowych i przygotowujemy projekty umów w wymienionych sprawach.

Reprezentujemy klientów indywidualnych w sprawach frankowych, w postępowaniach sądowych i pozasądowych. 

Kancelaria Adwokacka TOGA oferuje obronę w sprawach obejmujących prawo karne, w postępowaniu przygotowawczym prowadzonym przez policję i prokuraturę, przed sądami I instancji oraz w postępowaniu apelacyjnym i kasacyjnym a także w postępowaniu wykonawczym. Prowadzimy sprawy o wykroczenia oraz o przestępstwa karno-skarbowe. 

3

 

Kontakt

10-106 Olsztyn,
Wyzwolenia 32/2

89 523... 61 16więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: kancelariatoga.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd